Movies
Ratings
119
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
AssassinsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0