Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0- The Case Study of VanitasRated ★ 5.0
The Case Study of VanitasRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.5
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 4.0