Titles you rated
Mistress AmericaRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0