Movies
Ratings
719
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0