Series
Ratings
280
Mask GirlRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0