Titles you rated
VertigoRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0