Movies
Ratings
325
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 1.5
BoysRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0