Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5