Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 2.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0