Movies
Ratings
414
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5