Series
Ratings
216
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
WongyeongRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5