Titles you rated
BeastlyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
...ingRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
The FrightenersRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0