Titles you rated
 Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5 Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
 Lovers of MusicRated ★ 4.0 Lovers of MusicRated ★ 4.0
 Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0 Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
 IRIS 2Rated ★ 3.0 IRIS 2Rated ★ 3.0
 Vampire ProsecutorRated ★ 4.0 Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
 Prime Minister and IRated ★ 3.5 Prime Minister and IRated ★ 3.5
 Lovers in PragueRated ★ 4.0 Lovers in PragueRated ★ 4.0
 Emperor Wang GunRated ★ 4.0 Emperor Wang GunRated ★ 4.0
 Sharp2Rated ★ 3.5 Sharp2Rated ★ 3.5
 I Need RomanceRated ★ 3.0 I Need RomanceRated ★ 3.0
 Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0 Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
 Hello, FranceskaRated ★ 2.5 Hello, FranceskaRated ★ 2.5
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
 You Are All SurroundedRated ★ 3.0 You Are All SurroundedRated ★ 3.0
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
 Gu Family BookRated ★ 3.5 Gu Family BookRated ★ 3.5
 HeartstringsRated ★ 4.0 HeartstringsRated ★ 4.0
 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
 Doctor StrangerRated ★ 3.0 Doctor StrangerRated ★ 3.0