Movies
Ratings
157
WickedRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5