Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5