Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5