Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Love & MercyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The RingRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 2.0
1408Rated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.5