Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0