Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0