Movies
Ratings
477
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
CatsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5