Titles you rated
DorohedoroRated ★ 3.0- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 2.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 2.5
Koisenu FutariRated ★ 3.0
Renovation Like MagicRated ★ 1.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5