Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0