Series
Ratings
29
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0