Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0