Movies
Ratings
17
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5