Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
DesperadosRated ★ 2.0
HolidateRated ★ 2.5