Titles you rated
On the Basis of SexRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0- Because of HannaRated ★ 3.0
Why is it so Warm on Christmas?Rated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0