Titles you rated
InfernoRated ★ 2.5
StokerRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5