Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0
The StingRated ★ 5.0