Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0