Movies
Ratings
122
The Lion KingRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 0.5