Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 1.0
MossRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0