Titles you rated
SignalRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5