Titles you rated
Falling Inn LoveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5