Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5