Movies
Ratings
391
Billy ElliotRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5