Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 2.5