Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0