Movies
Ratings
320
ChicagoRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0