Titles you rated
SleepRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5