Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 2.0- Holy PunchRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 4.0