Movies
Ratings
918
Fly Away HomeRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0