Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 2.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 2.0
Our TownRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
MillionsRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0