Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5