Series
Ratings
25
First LoveRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5- ItRated ★ 5.0