Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5