Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 0.5
ToscanaRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 2.5
My Rainy DaysRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
I WishRated ★ 5.0