Series
Ratings
49
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5