Movies
Ratings
202
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0