Movies
Ratings
681
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
MulanRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5